Pracownia psychologiczna SMART TEST świadczy usługi w zakresie badań psychologicznych i psychotechnicznych kierowców i osób wykonujących szczególne zawody wymagające określonych badań. Pracownia powstała w 2016 roku i jest rozwinięciem podstawowej działalności jaką jest produkcja aparatury specjalistycznej do badań psychotechnicznych pod marką AT SMART Systems. Dzięki takiej współpracy możemy zaoferować dopasowane i atrakcyjne warunki współpracy i elastyczny zakres świadczenia usług. Zachęcamy indywidualnych odbiorców oraz podmioty gospodarcze do kontaktu i umówienia się na spotkanie.

Wykonujemy pełen zakres badań psychologicznych z zakresu psychologii transportu i psychologii pracy. Wyspecjalizowana kadra oraz nowoczesna aparatura zapewniają wysoką jakość świadczonych przez nas usług. W ramach podstawowej działalności wykonujemy następujące badania:

  • Badania wstępne i okresowe kierowców wszystkich kategorii,
  • badania związane z przywróceniem uprawnień do prowadzenia pojazdów,
  • Badania kontrolne dla pracowników pracujących na wysokości, operatorów maszyn lub wózków widłowych
  • Badania psychologiczne dla grup zawodowych szczególnego ryzyka

Pracownia SMART TEST posiada zezwolenie na działalność gospodarczą w zakresie przeprowadzania badań psychologicznych. Została wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonych przez Marszałka Województwa Pomorskiego (art. 85 i 86 ustawy o kierujących pojazdami) pod numerem nr 114-GPP.

Zapraszamy!